Filtry

Kontakt dla mediów:
biuro.prasowe@ideabank.pl

Do kontaktu zapraszamy dziennikarzy. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z infolinią.

Biuro prasowe

2020-05-21

Idea Bank digitizes processes and offer

  • In Q1 2020, Idea Bank continued its recovery program, thanks to which for the fourth quarter in a row it recorded a profit at consolidated level – of PLN 1.7 million
  • On an individual basis, the Bank recorded a loss of PLN -31.6 million, (...)

2020-05-21

Idea Bank digitalizuje procesy i ofertę

  • W 1 kwartale 2020 r. Idea Bank kontynuował program autosanacji, dzięki czemu już czwarty kwartał z rzędu zanotował zysk na poziomie skonsolidowanym – w wysokości 1,7 mln zł
  • W ujęciu jednostkowym Bank zanotował stratę w wysokości -31,6 mln zł, która jest efektem zdarzeń (...)

2020-04-29

Wnioski o subwencje dla firm w ramach Tarczy Finansowej PFR już dostępne

Zgodnie z zapowiedziami od dzisiaj, od godz. 18:00, w bankowości Internetowej Idea Cloud można złożyć wniosek o subwencję z programu Tarcza Finansowa PFR dla firm i pracowników. O wsparcie może ubiegać się każdy klient Idea Banku, który spełni warunki określone przez Polski Fundusz Rozwoju.

2020-04-28

Specjalne zasady obsługi rachunków dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą w okresie karencji płatności składek ZUS

Idea Bank wprowadził specjalne zasady obsługi rachunków dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (JDG) w okresie karencji płatności składek ZUS.

2020-04-28

Subwencje z programu Tarcza Finansowa PFR dla Mikrofirm i MŚP dostępne dla klientów Idea Banku

Idea Bank ustalił zasady współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju, w ramach której udostępni swoim klientom możliwość składania wniosków o wsparcie w ramach programu Tarcza Finansowa dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dotkniętych skutkami stanu epidemii.

2020-04-27

Video BOT Idea Banku nominowany w prestiżowym konkursie

Wprowadzona przez Idea Bank w czerwcu 2019 r. nowoczesna technologia komunikacji z Klientem Video BOT, została nominowana do nagrody w konkursie Innovation2020 organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR.

2020-04-22

Uwaga na oszustów, którzy wykorzystują pandemię koronawirusa

Czas pandemii koronawirusa oznacza niestety także wzmożoną aktywność przestępców. Podszywają się pod numery bankowej infolinii i kontaktują się z klientami, aby wyłudzić dane wrażliwe, takie jak np. numer PESEL, nazwisko rodowe matki, login i hasło do bankowości internetowej.

2020-03-23

Idea Bank wprowadza odroczenie spłaty rat kapitałowych kredytu

Z uwagi na pandemię COVID-19 oraz zaistniałe w związku z nią nadzwyczajne okoliczności mające wpływ na działalność i sytuacje finansową Klientów Idea Banku, Bank umożliwia Klientom odroczenie spłaty rat kapitałowych kredytu na okres od 1 do 6 miesięcy („karencja”).

2020-03-19

Idea Bank: Trzeci kwartał z rzędu na plusie

W 4 kwartale 2019 r. Idea Bank kontynuował program autosanacji, dzięki czemu kolejny raz zanotował zysk zarówno na poziomie skonsolidowanym – w wysokości 30,3 mln zł, jak i jednostkowym – na poziomie 5,5 mln zł.