Filtry

Kontakt dla mediów:
biuro.prasowe@ideabank.pl

Do kontaktu zapraszamy dziennikarzy. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z infolinią.

Biuro prasowe

2020-10-15

Idea Bank 2.0. - nowe otwarcie

Idea Bank skończył właśnie 10 lat. Z tej okazji przygotowaliśmy dokument podsumowujący nasze działania w ciągu ostatnich dwóch, przełomowych lat. To był czas intensywnej pracy, tworzenia w dużej mierze nowego banku – Idea Bank 2.0.

2020-10-09

Druga edycja promocji „Plus na ZUS” w Idea Bank

Idea Bank po raz drugi wprowadza bonus Plus na ZUS dla Konta FIRMA+. Klienci przystępujący do oferty mogą odzyskać 10% wpłaconej kwoty na ZUS, jednak nie więcej niż 50 zł z sumy składek ZUS w jednym miesiącu. Maksymalna wartość bonusu to 300 zł.

2020-09-25

Idea Bank: another quarter in the black

In Q2 2020, Idea Bank continued its recovery programme and again recorded a profit at consolidated level (PLN 1 million) and at individual level (PLN 5.7 million). In total, since Q3 2019, Idea Bank’s positive result at consolidated level is PLN 49.1 million. The Bank has built up a healthy foundation to achieve sustainable profitability: interest income, risk management, cost restructuring and modernisation (digital transformation)

2020-09-24

Idea Bank kolejny kwartał na plusie

W II kwartale 2020 r. Idea Bank kontynuował program autosanacji i ponownie zanotował zysk na poziomie skonsolidowanym (1 mln zł), a także jednostkowym (5,7 mln zł). Łącznie, począwszy od III kwartału 2019 r., dodatni wynik Idea Banku na poziomie skonsolidowanym wyniósł 49,1 ml zł.

2020-07-08

Komunikat Idea Banku dotyczący usuniętej awarii bankowości internetowej

Informujemy, że dostęp do bankowości internetowej oraz mobilnej został przywrócony. Klienci mogą korzystać z usług oferowanych przez Idea Bank nie tylko w oddziałach i przez Infolinię, ale także za pomocą Idea Cloud i aplikacji mobilnej. System został uruchomiony ok. godziny 12:20 i obecnie jest poddawany dalszym pracom związanym z usunięciem pojedynczych błędów, co nie ma wpływu na możliwość realizacji transakcji.

2020-06-17

Uwaga! Pojawiają się nowe formy cyberataków

Trwający od 3 miesięcy lockdown spowodował znaczny wzrost ruchu w internecie - zarówno na stronach portali informacyjnych, jak i w internetowych witrynach sklepowych. Masowo zamawiamy online praktycznie wszystkie produkty i płacimy za nie przelewami, które należy autoryzować. Stwarza to dogodne warunki dla przestępców do przeprowadzania cyberataków.

2020-06-05

Klienci indywidualni Idea Banku już mogą płacić zbliżeniowo z Google Pay

Idea Bank udostępnił klientom płatności zbliżeniowe Google Pay. Z usługi korzystać mogą posiadacze kart debetowych banku wydanych dla osób fizycznych, którzy używają telefonów z systemem Android w wersji Lollipop (5.0) lub nowszej z opcją NFC.

2020-06-04

Utraciłeś dane logowania do bankowości internetowej Idea Cloud? Możesz odzyskać je online

Idea Bank wprowadził na stronie internetowej funkcjonalność umożliwiającą odzyskiwanie i odblokowanie loginu lub hasła do bankowości elektronicznej bez konieczności kontaktu z infolinią lub złożenia wizyty w oddziale Banku. To w pełni bezpieczne narzędzie zapewni klientom szybki powrót do korzystania z usług i produktów online.

2020-06-02

Video BOT Idea Banku ze srebrem w konkursie Innovation2020

Idea Bank zdobył srebrną nagrodę w konkursie Innovation2020 za rozwiązanie Video BOT. Jest to dostępna na stronie internetowej banku Interaktywna Wideo Asystentka, której zadaniem jest wspieranie klientów w korzystaniu z usług i produktów.