Chmura Faktur

 

Co otrzymujesz w pakiecie?

Przechowywanie faktur przychodowych oraz kosztowych

Nielimitowana ilość wystawianych faktur

Bezpieczny sposób przekazywania dokumentów

Możliwość sprawdzenia
czy kontrahent jest płatnikiem VAT

Jednym kliknięciem opłacisz swoje faktury!

Chmura Faktur to pierwsza w Polsce platforma do wystawiania, przesyłania i przechowywania faktur całkowicie za darmo, bez limitów i bez niebezpiecznych załączników.

Jednym kliknięciem wyślesz fakturę do Twojego kontrahenta

Dzięki Chmurze Faktur oszczędzisz swój czas. Wystawienie faktury zajmie Ci zaledwie kilka sekund; dodatkowo system rozpozna, czy kontrahent jest płatnikiem VAT. Następnie będziesz mógł szybko i bezpiecznie przesłać fakturę do klientów i partnerów biznesowych.


Od teraz wszystkie faktury zgromadzisz w jednym miejscu

Wszystkie dokumenty zgromadzisz w jednym miejscu, bez limitu liczby faktur i niezależnie od tego, w jakiej formie posiadasz fakturę - papierowej czy elektronicznej. Dodatkowo Chmura Faktur na podstawie danych z faktur na bieżąco monitoruje Twoje koszty i przychody, a także rozliczenia z Urzędem Skarbowym.


Prosty eksport wszystkich faktur do biura rachunkowego

Chmura Faktur to Twoje Centrum Rozliczeń - kompletowanie dokumentów do biura rachunkowego Tax Care jest proste i szybkie, bowiem wszystkie faktury znajdują się w jednym miejscu. Dzięki opcji eksportu dokumenty szybko znajdą się w Twoim biurze rachunkowym.


Jednolity Plik Kontrolny również za darmo

Chmura Faktur jest dostosowana do bieżących zmian w polskim prawie. Dzięki tej aplikacji zaoszczędzisz czas i wyślesz obowiązkowy JPK. Bez stresu. Tak abyś mógł skupić się na biznesie.


Załóż Idea Cloud online!

DLA INDYWIDUALNYCH

0
Za otwarcie i prowadzenie
  • Bankowość
  • Wirtualny doradca
  • Szybkie płatności
  • Aplikacja mobilna
  • Wysoko oprocentowane lokaty

DLA FIRM

0
Za prowadzenie dla aktywnych Klientów
  • Funkcje konta indywidualnego plus:
  • Fakturowanie
  • Kredyt dla firm
  • Sejf
  • Zarządzanie płynnością
Usługa „Chmura Faktur” świadczona jest przez Tax Care Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000303939, REGON 141315705, NIP 5213480707, o kapitale zakładowym opłaconym w całości w wysokości 6 000 000 zł i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Korzystanie z usługi „Chmura Faktur” odbywa na warunkach zawartych w Regulaminie Chmury Faktur. Szczegóły dotyczące usługi oraz warunki korzystania z „Chmury Faktur” dostępne są w oddziałach Idea Bank S.A. oraz na stronie www.chmurafaktur.pl. Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.