IBM Trusteer Rapport

Bezpieczeństwo transakcji online

IBM Trusteer Rapport to profesjonalny system zabezpieczający transakcje online i chroniący przed kradzieżą Twojej tożsamości w sieci. Oprogramowanie to zabezpiecza Twój komputer przed dwoma najbardziej popularnymi rodzajami zagrożeń w internecie: wyłudzaniem informacji (phishingiem) oraz atakami szkodliwego oprogramowania (bank malware) wykorzystywanego w celu kradzieży środków i tożsamości.

Dlaczego warto zainstalować IBM Trusteer Rapport

Jeżeli logujesz się do bankowości internetowej na komputerze, pamiętaj, by w pełni zadbać o jego bezpieczeństwo. Cyberprzestępcy tworzą coraz bardziej zaawansowane metody ataków na klientów banków oraz ich zasoby. Nie daj się złowić – zainstaluj Trusteer Rapport i korzystaj z bankowości online spokojnie i bez obaw. IBM Trusteer Rapport został zoptymalizowany, aby zatrzymać złośliwe oprogramowanie nakierowane na użytkowników bankowości i zapobiegać oszustwom finansowym. Potraktuj go jako dodatkową ochronę uzupełniającą działanie podstawowego programu antywirusowego.

Jak działa IBM Trusteer Rapport?

  • Natychmiast usuwa istniejące złośliwe oprogramowanie, tzw. malware bankowy, jeżeli Twój komputer został nim zainfekowany
  • Zapobiega infekcjom złośliwego oprogramowania podczas korzystania z podejrzanych stron internetowych lub aplikacji
  • Zatrzymuje ataki phishingowe mające na celu kradzież Twoich danych
  • Automatycznie aktualizuje się w celu wykrywania najnowszych zagrożeń

Jak pobrać oprogramowanie?

Po kliknięciu przycisku Pobierz zostaniesz przekierowany na stronę IBM, z której pobierzesz oprogramowanie dla systemu Windows lub Mac. Będzie ono działać w tle w celu ochrony Twojego konta.