Idea Spot – przestrzeń dla rozwoju Twojej Firmy

Jeśli jesteś trójmiejskim Przedsiębiorcą, prowadzisz działalność, chcesz rozwijać swój biznes, ale nie masz własnego biura, to Idea Spot jest dla Ciebie idealnym miejscem. Idea Spot to przestrzeń coworkingu, w której w komfortowych warunkach, popijając dobrą kawę, można skorzystać z internetu, sal konferencyjnych, czy po prostu popracować.

Zapraszamy do miejsca, którego atmosfera sprzyja Przedsiębiorcom. Zapewniamy dostęp do usług bankowych, księgowości, faktoringu, czy leasingu. Idea Spot to miejsce, w którym Przedsiębiorca może czuć się jak u siebie.

Darmowa przestrzeń
pracy dla klientów z internetem

Urządzenia biurowe
(skaner, drukarka)

Za darmo kawa,
herbata, woda

Idea Spot to połączenie dostępu do usług bankowych, faktoringowych, księgowych i leasingowych z nowoczesną przestrzenią coworkingu – w ciągu dnia udostępniamy naszym Klientom wspólne miejsce do pracy, by mogli bez przeszkód realizować swoje przedsięwzięcia i dzielić się doświadczeniami, a w razie potrzeby korzystać z obecności Doradców Bankowych, Faktoringowych, Księgowych i Leasingowych.

Możesz też wpaść do nas na krótko - podładować telefon lub sprawdzić e-maile, a jeśli właśnie potrzebujesz w spokoju omówić transakcję z Kontrahentem, do Twojej dyspozycji oddamy sale konferencyjne.

Bez problemu skorzystasz też z całego sprzętu biurowego – drukarki, skanera. Czeka również aromatyczna kawa i herbata. Mamy dla Ciebie także aktualne wydania dzienników biznesowych i literatury przydatnej każdemu Przedsiębiorcy, byś był stale na bieżąco z tym, co się dzieje w Twojej branży.

Idea Spot
al. Grunwaldzka 415
budynek Argon, V p.
80-309 Gdańsk

Oddział pon.-pt. 9.00-20.00
Coworking pon.-pt. 8.00-20.00
Kasa pon.-pt. 9.00-17.00
58 770 13 90, ideaspot@ideabank.pl

 • 7 sal konferencyjnych (4-8 osobowych)

 • Darmowa przestrzeń do pracy dla Klientów
 • Zawsze za darmo kawa, herbata i woda
 • Dostęp do internetu Wi-Fi - dla Klientów Idea Bank, Idea Money, Tax Care, Idea Getin Leasing
 • Urządzenia biurowe (skaner, drukarka)
 • Sala konferencyjna, którą zamówisz bez opłat
 • Wygodna przestrzeń do pracy
 • Punkt kasowy
 • Strefy Doradców Idea Bank, Idea Money, Tax Care, Idea Getin Leasing
 • Aktualna prasa i literatura

 • Z pełnego zakresu usług świadczonych przez Idea Spot mogą skorzystać Klienci Idea Banku, Idea Money, Tax Care, Idea Getin Leasing prowadzący działalność gospodarczą po potwierdzeniu tożsamości, podpisaniu oświadczeń dot. przetwarzania danych osobowych i podaniu danych firmy w Recepcji Idea Spot w celu weryfikacji
 • Przestrzeń coworkingowa jest dostępna w godzinach otwarcia Idea Spot
 • Korzystanie z miejsc do pracy odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji
 • Sala konferencyjna udostępniana jest maksymalnie na 3 godziny dziennie po wcześniejszej rezerwacji

Idea Spot - al. Grunwaldzka 415, Gdańsk

Nielimitowany bezprzewodowy dostęp do Internetu dla Idea Spot zapewniony jest Użytkownikom będącym klientami Idea Bank S.A., Tax Care S.A., Idea Money S.A. i Idea Getin Leasing S.A., prowadzącym działalność gospodarczą, którzy otrzymają w Recepcji Idea Spot kod dostępu. Idea Spot to model innowacyjnej placówki coworkingowej, stanowiącej powierzchnię biurową z przygotowanymi do udostępnienia miejscami pracy oraz salami konferencyjnymi. Z pełnego zakresu usług świadczonych przez Idea Spot mogą skorzystać Użytkownicy, będący Klientami Idea Bank S.A., Tax Care S.A., Idea Money S.A. i Idea Getin Leasing S.A. prowadzący działalność gospodarczą. Placówka w godzinach otwarcia może oferować Użytkownikom m.in.: udostępnianie sprzętu biurowego (skaner, drukarka, kopiarka), dostęp do ładowarek telefonicznych, stanowisko z kawą, herbatą, wodą, dostęp do zasobu publikacji prasowych i książek, dostęp do sieci Internet za pomocą łącza bezprzewodowego, możliwość korzystania z usług bankowych oraz kontaktu z doradcami Spółek Idea Bank S.A., Tax Care S.A., Idea Money S.A. i Idea Getin Leasing S.A. w Idea Spot. Korzystanie z Miejsc pracy odbywa się bez konieczności wcześniejszej rezerwacji przez wszystkich Użytkowników. Sale konferencyjne natomiast udostępniane są Użytkownikom maksymalnie 3 (trzy) godziny dziennie, po wcześniejszej ich rezerwacji za pomocą wysłania wiadomości drogą mailową na adres mailowy dostępny na stronie www.ideabank.pl, telefonicznie pod numerem 58 770 13 90 (koszt połączenia jest zgodny ze stawką Operatora) lub przez bezpośrednią obsługę obecną w Idea Spot. Zakres, szczegóły i warunki związane ze funkcjonalnościami Idea Spot zawarte są w Regulaminie Idea Spot dostępnym na www.ideabank.pl.