Prowizja od2,99%

Kredyt dla Przedsiębiorców
szybki dostęp do gotówki

 • kredyt obrotowy do 400 000 zł bez zabezpieczeń
 • staż prowadzenia działalności minimum 12 miesięcy
 • nie wymagamy zaświadczeń z ZUS-u i US-u
Większe wydatki, kontrahent spóźnia się z płatnością, a może czekasz na zwrot podatku? Kredyt obrotowy ratalny to rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce zachować płynność finansową lub potrzebuje środków do dyspozycji o każdej porze – w dzień i w nocy.

Pieniądze pobierzesz z bankomatu przy użyciu karty debetowej, skorzystasz z nich podczas płatności bezgotówkowej w sklepie lub przelejesz na dowolne konto, wskazując dowolny cel.

Dzięki systemowi Obrotomierz decyzję kredytową otrzymasz nawet w kilka minut bez wychodzenia z domu. Wypłata środków jest możliwa nawet w jeden dzień po dokonaniu pozytywnej weryfikacji umowy. Aby uzyskać kredyt dla firm zamiast zaświadczeń z urzędów wystarczy nam historia z Twoich firmowych kont bankowych za ostatnie sześć miesięcy oraz PIT lub wyciąg z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok.

W aplikacji Obrotomierz, wraz z kredytem obrotowym ratalnym, możesz uzyskać również limit w rachunku bieżącym i kartę kredytową. Ale to nie wszystko - udostępniamy więcej produktów i rozwiązań, dzięki którym prowadzenie działalności stanie się znacznie prostsze.

Prowadząc jednoosobową działalność do kredytu otrzymasz także dostęp do Bankowości Internetowej Idea Cloud, która pozwala nie tylko na wykonanie przelewów czy założenie atrakcyjnej lokaty, ale również posiada szereg funkcjonalności ułatwiających zarządzanie firmą, takich jak Program do faktur, Wirtualny Sejf, prognozowanie przepływów pieniężnych.

Gdy będziesz miał ochotę popracować w bezpłatnym coworkingu Idea Hub, wystarczy, że podasz w trakcie wizyty swój login do bankowości, a uzyskasz dostęp do darmowego wifi, bezpłatnej kawy i urządzeń biurowych, również bez opłat. W Idea Hub spotkasz się też z kontrahentem lub skorzystasz z salki konferencyjnej.
 • Kredyt obrotowy ratalny przeznaczony jest dla przedsiębiorców na dowolny cel firmowy.
 • Maksymalna kwota kredytu to 400 000 zł, zaś minimalna 5 000 zł.
 • Okres kredytowania: do 96 miesięcy
 • Do uzyskania wstępnej propozycji kredytowej niezbędna jest rejestracja w aplikacji Obrotomierz i udostępnienie Twoich rachunków z ostatnich 6 miesięcy oraz PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok.
 • Wyciągi z konta - przygotuj wyciągi za ostatnie 6 miesięcy z rachunków firmowych i osobistych, dodatkowo jeżeli prowadzisz działalność ponad 12 mies. bank poprosi Cię o przedstawienie PIT lub wyciągu z KPiR/ Ewidencji przychodów za poprzedni rok zanim podejmie ostateczną decyzję o przyznaniu kredytu.
 • Wniosek - złóż wniosek przez Internet lub u doradcy Idea Banku w oddziale Banku.
 • Wstępna decyzja - przygotujemy dla Ciebie wstępną decyzję kredytową.
 • Podpisanie umowy - w oddziale banku lub innym wskazanym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie podpisujesz umowę kredytową. Jeżeli jesteś już klientem Idea Bank – zaakceptujesz ją także online.
 • Uruchomienie środków - rachunek i limit w rachunku uruchamiany jest nawet tego samego dnia, w którym następuje pozytywna weryfikacja podpisanej przez Ciebie umowy kredytowej.
 • Prowizja za rozpatrzenie wniosku: 0%
 • Prowizja za udzielenie kredytu: od 2,99%

Jak dbamy o bezpieczeństwo

Idea Bank
Maskowane hasło dostępu
Idea Bank
Szyfrowane połączenie https
Idea Bank
Autoryzacje operacji poprzez hasła SMS
Idea Bank
Wiadomości wysyłane
z podpisem elektronicznym


Obrotomierz to serwis internetowy Idea Bank S.A., który umożliwia Klientowi wnioskowanie online o kredyt, skierowany do przedsiębiorców w rozumieniu Ustawy z dnia 6 marca 2018 roku Prawo przedsiębiorców tj. osób fizycznych – wykonujących działalność gospodarczą. W ramach Obrotomierza Bank może zaoferować: Kredyt Obrotowy Ratalny do 400 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia, Limit w Rachunku do 500 000 zł w wariancie bez zabezpieczenia oraz Kartę Kredytową z limitem do 50 000 zł również bez zabezpieczeń. W ramach Obrotomierza dostępne są również kredyty „Obrotowy Fair” do 400 000 zł w wariancie bez odsetek oraz bez zabezpieczenia, w którym Klient w całym okresie kredytowania spłaca raty kapitałowe oraz ponosi koszty prowizji (z zastrzeżeniem, że całkowita kwota tych kredytów, zawierająca wszystkie koszty okołokredytowe, nie może przekroczyć 400 000 zł). Dodatkowo nowi i aktualni klienci za pośrednictwem Obrotomierza mogą skorzystać z oferty „Kredytu Fair” stanowiącego kredyt w formie linii kredytowej w rachunku do 500 000 zł. "Kredyt dla Przedsiębiorców szybki dostęp do gotówki", rozumiany jest jako proces, w którym przygotowywana jest wstępna oferta produktowa online. W ramach oferty produktowej Bank proponuje możliwą kwotę finansowania z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota finansowania w wariancie bez zabezpieczeń nie może przekroczyć 500 000 zł. W ramach tej kwoty, Klient może rozdysponować proponowaną kwotę finansowania na wybrane przez siebie produkty. Bank podejmuje decyzję o przyznaniu kredytu po dokonaniu analizy kredytowej i oceny ryzyka kredytowego, uwzględniając zdolność kredytową do obsługi zobowiązania. Warunkiem uruchomienia przez Bank każdego kredytu oferowanego w ramach Obrotomierza jest zawarcie umowy kredytowej. Środki mogą zostać przekazane przez Bank po podpisaniu umowy przez wszystkie strony i pozytywnej jej weryfikacji, nawet tego samego dnia. Szczegółowe warunki uzyskania każdego z produktów dostępnych w ramach Obrotomierza, w tym wysokość pobieranych opłat i prowizji, dostępne są na stronie internetowej www.ideabank.pl oraz w oddziałach Idea Bank S.A. Reklama ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty ani propozycji nabycia w rozumieniu przepisów art. 66 Kodeksu cywilnego.

22 276 22 74
Koszt zgodny z taryfą operatora

Zapytaj o kredyt