Tarcza Finansowa PFR dla firm i pracowników 1.0

Idea Bank jest partnerem programu Tarczy Finansowej PFR, w której przedsiębiorcy do 31 lipca 2020r. mogli zgłaszać wnioski o subwencje dla mikro, małych i średnich firm.

Ważna informacja dotycząca Tarczy PFR 1.0.
Termin dostarczenia do banków dokumentów potwierdzających umocowanie osób składających wnioski w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju dla Małych i Średnich Firm” (Program) został przedłużony do 31 stycznia 2021 r.
Jednocześnie przypominamy, że bank nie jest zobowiązany do natychmiastowej odpowiedzi w zakresie potwierdzenia poprawności dostarczonych dokumentów. Weryfikacja dokumentów będzie dokonywana w I kwartale 2021 r.
Więcej informacji jest dostępnych pod adresem https://pfrsa.pl/tarcza-finansowa-pfr/tarcza-finansowa-pfr-10.html#mmsp

Tarcza Finansowa PFR dla firm i pracowników 2.0

Idea Bank bierze udział w programie PFR Tarcza Finansowa 2.0. W związku z tym od 15 stycznia 2021 r. klienci Banku mogą składać wnioski o subwencje finansowe ze środków Polskiego Funduszu Rozwoju przeznaczone dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców z branż, które zostały najmocniej dotknięte drugą falą pandemii COVID-19. Podobnie jak to miało miejsce w pierwszej Tarczy, wnioski będą składane za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej.